II Krajowa Wystawa Fretek w Polsce - Wrocław 2010

Miejsce: Hala Ludowa we Wrocławiu

Data: 12 września 2010 (niedziela), od 8 do 18



SĘDZIOWIE:
  • dr Piotr Borsuk - Polska

NAGRODZONE FRETKI:

FRETKA WYSTAWY (THE BEST IN SHOW):

  • I miejsce - Catori Frecia Przystań(Funia, Harry od Bungo, wł. JULA - Julita Garus)

Kategoria: CIEMNE (DARK):
  • I miejsce - Catori Frecia Przystań (Funia, Harry od Bungo, wł. JULA - Julita Garus)
  • II miejsce - Chilli od Bungo (Chera YF, Lipton od Jula, wł.Katarzyna)
  • III miejsce - Toudy(wł. Patrycja Jujeczka)

Kategoria: ŁACIATE (SPOTTED):
  • I miejsce - Kaszkaj
  • II miejsce - Bimber od Jula (Zula od Jula, Majster od Bungo, wł. Katarzyna)
  • III miejsce - Laila od Jula (Ali od Jula, Zeus od Muszu, wł. JULA - Julita Garus)

Kategoria: JASNE (LIGHT):
  • I miejsce - Shanty Wild Angel's (Loualeni WA, Kingdom, wł. MUSZU - Urszula Franczak)
  • II miejsce - Steward Malutki (wł. FRECIA PRZYSTAŃ - Ewa Szczepańska)
  • III miejsce - Charun od Astarte (Matylda, Obo-One od Muszu, wł. ASTARTE - Urszula Kunz)

Kategoria: SAMICE MŁODE:
  • I miejsce - Catori Frecia Przystań (Funia, Harry od Bungo, wł. JULA - Julita Garus)
  • II miejsce - Laila od Jula (Ali od Jula, Zeus od Muszu, wł. JULA - Julita Garus)
  • III miejsce - Amoda Frecia Przystań (Ate od Astarte, Obo-One od Muszu, wł. FRECIA PRZYSTAŃ - Ewa Szczepańska)

Kategoria: SAMICE DOROSŁE:

  • I miejsce - Shanty Wild Angel's (Loualeni WA, Kingdom, wł. MUSZU - Urszula Franczak)
  • II miejsce - Ate od Astarte (Matylda, Norman od Bungo, wł. FRECIA PRZYSTAŃ - Ewa Szczepańska)
  • III miejsce - Obsesja od Muszu (Shanty WA, Kruger, wł. DDZIABĄGI - Katarzyna Puszczewicz)

Kategoria: SAMCE
  • I miejsce - Steward Malutki (wł. FRECIA PRZYSTAŃ - Ewa Szczepańska)
  • II miejsce - Charun od Astarte (Matylda, Obo-One od Muszu, wł. ASTARTE - Urszula Kunz)
  • III miejsce - Toudy(wł. Patrycja Jujeczka)


Kategoria: SAMICE KASTROWANE:
  • I miejsce - Chilli od Bungo (Chera YF, Lipton od Jula, wł.Katarzyna)
  • II miejsce - Luna
  • III miejsce - Satin od Dziabągi (Nitka, Tonik, wł.Katarzyna Skarbek)

Kategoria: SAMCE KASTROWANE:
  • I miejsce -  Kaszkaj
  • II miejsce - Nelson (wł.Kamila Chajęcka)
  • III miejsce - Bimber od Jula (Zula od Jula, Majster od Bungo, wł. Katarzyna)

Kategoria: SENIOR:
  • I miejsce -  Carmelka (wł.Kamila Chajęcka)
  • II miejsce - Kubuś (wł.Danuta)
  • III miejsce - Didi (MUSZU, wł.Urszula Franczak)




Patronat medialny:

Telewizja Polska