IV Międzynarodowa Wystawa Fretek w Polsce - Kraków 2009

Miejsce: Centrum Kultury „Rotunda” przy ul. Oleandry 1 w Krakowie

Data: 11 października 2009 (niedziela), od 8 do 18



SĘDZIOWIE:
  • prof. Olga Szeleszczuk - Polska
  • Sandra Grimm - Niemcy
  • Victoria Maddison - Niemcy
  • dr Piotr Borsuk - Polska
  • Przemysław Baran - Polska
  • Reinhard Hess - Niemcy

NAGRODZONE FRETKI:
  • FRETKA WYSTAWY (THE BEST IN SHOW): Silver Merlin (NOSTROFURETTI, wł. Zsolt Gyorke)

  • SAMICA DOROSŁA (ADULT FEMALE): ???

  • SAMIEC DOROSŁY (ADULT MALE): Silver Merlin (NOSTROFURETTI, wł. Zsolt Gyorke)

  • SAMICA MŁODA (YOUNG FEMALE): Oksana od Bungo (DIAMOND FERRETS, wł. Magdalena Wroniszewska)

  • SAMIEC MŁODY (YOUNG MALE): Bimber od Jula (???)

  • TCHÓRZ POLSKI (GOLDEN): Kadafi od Bungo (Kika, Alfred, wł. Małgorzata Radomska)

  • ALBINOS (ALBINO): Sonia (wł. Magdalena Wroniszewska)

  • ANGORA: Galaxy Felise SilverStar (Zuzanna Dolezalkova)

  • SENIOR: ???


Kategoria: CIEMNE (DARK)

SAMICE MŁODE (JUNIOR FEMALES):
  • I miejsce - Holly od Bungo (wł. ???)
  • II miejsce - Tekli Rekin Dywan (wł. Mette Inge Beltoft Lykkenshede)
  • III miejsce - Nostrofuretti Latika (NOSTROFURETTU, wł. Livia Szabo)
SAMICE DOROSŁE (ADULT FEMALES):
  • I miejsce - ???
  • II miejsce -???
  • III miejsce - ???
SAMCE MŁODE (JUNIOR MALES):
  • I miejsce - Thronos Rokke Be So Crazy (Grizzli) (wł. Krisztina Ferenc)
  • II miejsce - Thronos Rokke Born to be wild (wł. Krisztina Ferenc)
  • III miejsce - Max Pieszczocha (wł. Magdalena Łyko)
SAMCE DOROSŁE (ADULT MALES):
  • I miejsce - Loki od Jula (JULA, wł. Julita Garus)
  • II miejsce -Horus (wł. Anna Macias)
  • III miejsce - DK Phoenix's Topdollar (wł. Vivian Andersen)

Kategoria: ŁACIATE (SPOTTED)

SAMICE MŁODE (JUNIOR FEMALES)
  • I miejsce - Galaxy Felise SilverStar (wł. Zuzanna Dolezalkova)
  • II miejsce - Lili Liliputka Dziabągi (DZIABĄGI, wł. Katarzyna Puszczewicz)
  • III miejsce - Kiralydombi Vadasz Enya (MPR, wł. Marianna Prepuk)
SAMICE DOROSŁE (ADULT FEMALES):
  • I miejsce - Silver Zoey Prada (NOSTROFURETTI, wł. Zsolt Gyorke)
  • II miejsce - Linea LINETTE (wł. Mette Inge Beltoft Lykkenshede)
  • III miejsce - Ajmi - Banomu Legacy of Ferrets (wł. Zuzanna Dolezalkova)
SAMCE MŁODE (JUNIOR MALES):
  • I miejsce - Bimber od Jula (wł. Katarzyna Trzeciak)
  • II miejsce - Amon od Astarte (ASTARTE, wł. Urszula Kunz-Bielak)
  • III miejsce - Ozzy od Bungo (wł. Róża Grala)
SAMCE DOROSŁE (ADULT MALES):
  • I miejsce - Silver Merlin (NOSTROFURETTI, wł. Zsolt Gyorke)
  • II miejsce - Baryś Dziabągi (DZIABĄGI, wł. Katarzyna Puszczewicz)
  • III miejsce - Darchien Nathan (YASMIN FERRETS, wł. Jitka Puzmanova)

Kategoria: JASNE (LIGHT)

SAMICE MŁODE (JUNIOR FEMALES)
  • I miejsce - Bounty Funky Ferrets (wł. Luiza Serwin)
  • II miejsce - Obsesja od Muszu (DZIABĄGI, wł. Katarzyna Puszczewicz)
  • III miejsce - Ate od Astarte (FRECIA PRZYSTAŃ, wł. Ewa Szczepańska)
SAMICE DOROSŁE (ADULT FEMALES):
  • I miejsce - Luna Yasmin's Ferrets (wł. Zuzanna Dolezalkova)
  • II miejsce - Leilani Yasmin's Ferrets (YASMIN FERRETS, wł. Jitka Puzmanova)
  • III miejsce - Matylda wł Astarte (ASTARTE, wł. Urszula Kunz-Bielak)
SAMCE  ( MALES):
  • I miejsce - Kruger (MUSZU, wł. Patrycja Ciemińska)
  • II miejsce - Obi One od Muszu (wł. Magdalena Krzyżostanek)
  • III miejsce - Obłęd od Muszu (wł. Marcin Wardal)

Kategoria: BIAŁE (WHITE)

SAMICE  ( FEMALES)
  • I miejsce - Oksana od Bungo (DIAMOND FERRETS, wł. Magdalena Wroniszewska)
  • II miejsce - Mafia od Bungo (JULA, wł. Julita Garus)
  • III miejsce - Sonia  (DIAMOND FERRETS, wł. Magdalena Wroniszewska)
SAMCE  ( MALES):
  • I miejsce - Wasyl  (DIAMOND FERRETS, wł. Magdalena Wroniszewska)
  • II miejsce - Kiralydombi Vadasz Csoda (wł. Marianna Prepuk - Węgry)
  • III miejsce - Royal Yasmin's Ferrets (BUNGO, wł. Krystyna Winkiewicz)

Kategoria: SAMCE KASTROWANE / WASEKTOMIZOWANE

  • I miejsce - ???
  • II miejsce - ???
  • III miejsce - ???

Kategoria: SAMICE STERYLIZOWANE
  • I miejsce - Sybilla (wł. Aleksandra Durda)
  • II miejsce - Midi od Muszu (MUSZU, wł. Urszula Franczak)
  • III miejsce - Cynia (DZIABĄGI, wł. Katarzyna Puszczewicz)


Kategoria: SENIORZY
  • I miejsce - Kluska (JULA, wł. Julita Garus)
  • II miejsce - Didi (MUSZU, wł. Urszula Franczak)
  • III miejsce - Miss Emmalina of Sherfield (wł. Mette Inge Beltoft Lykkenshede)

Kategoria: HANDICAP
  • I miejsce -  Antoś (wł. Renata Garleja)
  • II miejsce - Michaś (wł. Renata Garleja)
  • III miejsce - Walduś (ASTRA, wł. Patrycja Żmudzińska)


Opieka weterynaryjna:

Lek. wet. Przemysław Baran - Klinika Weterynaryjna Arka


Główny sponsor wystawy:

Totally Ferret linia profesjonalnychkarm dla fretek firmy BOSCH


Fundatorzy nagród:

Totally Ferret - BOSCH linia profesjonalnychkarm dla fretek.

FERPLAST - producent klatek, transporterów i akcesoriów do klatek.

Camon - producent akcesoriów dla zwierząt, w tym linii produktów dla fretek.

Rolmet - artykuły przemysłowe, Nowy Targ

www.fretki.petworld.pl - forum dyskusyjne.

FRETKI.COM - sklep internetowy dla fretek oraz domowa hodowla fretek BUNGO


Patronat medialny:

Telewizja Polska