V Krajowa Wystawa Fretek - ZOO-BOTANICA 2013


Miejsce: Hala Ludowa we Wrocławiu
Data: 15 września 2013
Sędzia: prof Olga Szeleszczuk

Sponsorzy nagród:



NAGRODZONE FRETKI:
  • FRETKA WYSTAWY (THE BEST IN SHOW): Timor od Jula (Catori FP, Lokesh MK, wł. Aneta Glińska)

  • SAMICA MłODA (YOUNG FEMALE): Bee Telihold Ferret (Renesmee Carlie FM, Toby Carlisle FM wł. ASTARTE - Urszula Kunz)

  • SAMICA DOROSłA (ADULT FEMALE): Babe od Jula (Hope, Obi-One od Muszu, wł. JULA - Julita Garus)

  • SAMIEC (MALE ): Timor od Jula (Catori FP, Lokesh MK, wł. Aneta Glińska)

  • SENIOR: Fredzik (wł. Zuzanna Wielkoszyńska)

  • Handanicap: Frania od Bungo (wł. Agnieszka Rutecka)



Kategoria: FRETKA CIEMNA

  • I miejsce - Stfforek (wł. Danuta Kamecka)
  • II miejsce - Timor od Jula (wł. Aneta Glińska)
  • III miejsce - Tola od Jula (wł.JULA, Julita Garus)


Kategoria: FRETKA JASNA

  • I miejsce - Bee Telihold Ferret (wł. ASTARTE, Urszula Friede)
  • II miejsce - Melanie Frecia Przystań (wł. MUSZU, Urszula Franczak)
  • III miejsce - Guliwer od Astarte (wł. ASTARTE, Urszula Friede)


Kategoria: FRETKA ŁACIATA

  • I miejsce - Sweet Empire od Muszu (wł. MUSZU, Urszula Franczak)
  • II miejsce - Sonea od Muszu (wł. Sebastian Wilk)
  • III miejsce - Lady Hope od Muszu (wł. MUSZU, Urszula Franczak)


Kategoria: SENIOR

  • I miejsce -Fredzik (wł. Zuzanna Wielkoszyńska)
  • II miejsce - Lola (wł. Janina Wąs )
  • III miejsce - Pepe (wł. Katarzyna Mędoń)


Kategoria: HANDICAP

  • I miejsce -Frania od Bungo (wł. Agnieszka Rutecka)
  • II miejsce - Iviśko od Muszu (wł. Muszu, Urszula Franczak)
  • III miejsce - Ropuch (wł. Astrszula Frarte, Urszula Friede)


Kategoria: SAMICE KASTROWANE

  • I miejsce - Misia (wł. Adrian Pyrzyński)
  • II miejsce - Disaster (wł. Katarzyna Mędoń)
  • III miejsce - Chloris od Astarte (wł. Patrycja Jujeczka)


Kategoria: SAMICE DOROŁE

  • I miejsce - Babe od Jula (wł. JULA, Julita Garus)
  • II miejsce - Catori Frecia Przystań (wł. JULA, Julita Garus)
  • III miejsce - Hope (wł. JULA, Julita Garus)


Kategoria: SAMICE MŁODE

  • I miejsce - Bee Telihold Ferret (wł. ASTARTE, Urszula Friede)
  • II miejsce - Tola od Jula (wł. JULA, Julita Garus)
  • III miejsce - Holohonka (wł. ASTARTE, Urszula Friede)


Kategoria: SAMCE KASTROWANE

  • I miejsce - Stfforek (wł. Danuta Kamecka)
  • II miejsce - Kenzo od Muszu (wł. Sebastian Wilk)
  • III miejsce - Aki od Jula (wł. Danuta Kamecka)


Kategoria: SAMCE

  • I miejsce - Timor od Jula (wł. Aneta Glińska)
  • II miejsce - Guliwer od Astarte (wł. ASTARTE, Urszula Friede)
  • III miejsce - Lokesh Mennydorgo Kennel (wł. MUSZU, Urszula Franczak)


Kategoria: NAGRODY SPECJALNE

  • Fretka Publiczności - Iviśko od Muszu (wł. Urszula Franczak)
  • Najładniejsza Klatka - Patrycja Jujeczka