V Międzynarodowa Wystawa Fretek w Polsce - Kraków 2010

Miejsce: Klub Studencki Arka al.29-go listopada 50, Kraków

Data: 21 listopada 2010 (niedziela), od 8 do 18



SĘDZIOWIE:
  • prof. Olga Szeleszczuk - Polska
  • dr Piotr Borsuk - Polska
  • Przemysław Baran - Polska

NAGRODZONE FRETKI:
  • FRETKA WYSTAWY (THE BEST IN SHOW): Diamond Ring Diva

  • SAMICA DOROSŁA (ADULT FEMALE): Diamond Ring Diva

  • SAMIEC DOROSŁY (ADULT MALE): Harry od Bungo

  • SAMICA MŁODA (YOUNG FEMALE): Apalla Frecia Przystań

  • SAMIEC MŁODY (YOUNG MALE): ???

  • SAMICA KASTROWANA: Mafia od Bungo

  • SAMIEC KASTROWANY: Wiercik

  • TCHÓRZ POLSKI (GOLDEN): Kadafi od Bungo

  • ALBINOS (ALBINO): Chaos od Astarte

  • ANGORA: Dracon di Castello de la Mondragon

  • FRETKA PUBLICZNOŚCI: Kadafi od Bungo


Kategoria: CIEMNE (DARK)

SAMICE MŁODE (JUNIOR FEMALES):
  • I miejsce -
  • II miejsce - Leona Nostrofuretti (NOSTROFURETTI, wł. Livia Szabo)
  • III miejsce - Doopy Ferret Majestik (wł. Jana Zakova)
SAMICE DOROSŁE (ADULT FEMALES):
  • I miejsce - Diamond Ring Diva (wł. Ibolya Kover)
  • II miejsce -Alfa (MALI PSOTNI RYCERZE, wł. Milanna Cichoń)
  • III miejsce - Asza od Astarte (ASTARTE, wł. Urszula Kunz)
SAMICE STERYLIZOWANE
  • I miejsce - Mysza (ASTARTE, wł. Urszula Kunz)
  • II miejsce - Majka (wł. Magdalena Janusz)
  • III miejsce - Mańka (wł. Anna Bielicz)
SAMCE MŁODE (JUNIOR MALES):
  • I miejsce - Dark Angel Ferret Majestik (wł. Jana Vavreckova)
  • II miejsce - Nostrofuretti Lacoste (NOSTROFURETTI, wł. Livia Szabo)
  • III miejsce - Łapserdak od Dziabągi
SAMCE DOROSŁE (ADULT MALES):
  • I miejsce - Harry od Bungo (wł. Wirginia Blak)
  • II miejsce - Ford (BUNGO, wł. Krystyna Winkiewicz)
  • III miejsce - Bajnok Casanova (MALI PSOTNI RYCERZE, wł. Milanna Cichoń)
SAMCE KASTROWANE:
  • I miejsce -
  • II miejsce - Kadafi od Bungo (wł. Małgorzata Radomska)
  • III miejsce - Władek (wł. Anna Bielicz)

Kategoria: ŁACIATE CIEMNE (SPOTTED DARK)

SAMICE MŁODE (JUNIOR FEMALES)
  • I miejsce - Pilar od Bungo (BUNGO, wł. Krystyna Winkiewicz)
  • II miejsce - Vanillia Muffin od Diamond Ferrets (ASTARTE, wł. Urszula Kunz)
  • III miejsce - Vega od Diamond Ferrets (wł. Anna Tokarczyk)
SAMICE DOROSŁE (ADULT FEMALES):
  • I miejsce - Shenzen Mali Psotni Rycerze (MALI PSOTNI RYCERZE, wł. Milanna Cichoń)
  • II miejsce -
  • III miejsce -
SAMCE MŁODE (JUNIOR MALES):
  • I miejsce - Paradoks od Bungo (wł. Małgorzata Kowalewska)
  • II miejsce - Parsival od Bungo (NOSTROFURETTI, wł. Livia Szabo)
  • III miejsce -

Kategoria: ŁACIATE JASNE (SPOTTED LIGHT)

SAMICE MŁODE (JUNIOR FEMALES)
  • I miejsce - Istaria Medovy Kvet (NOSTROFURETTI, wł. Zsolt Gyorke)
  • II miejsce -  Manta od Dziabągi (DIAMOND FERRETS, wł. Magdalena Wroniszewska)
  • III miejsce - Nostrofuretti Silver Princess (NOSTROFURETTI, wł. Zsolt Gyorke)
SAMICE DOROSŁE (ADULT FEMALES):
  • I miejsce - Alwin Serene Sunset (BUNGO, wł. Krystyna Winkiewicz)
  • II miejsce - Akira Misty Skunkhouse (wł. Jana Vavreckova)
  • III miejsce -
SAMICE KASTROWANE
  • I miejsce - Lusia (ASTARTE, wł. Urszula Kunz)
  • II miejsce -
  • III miejsce - Satin od Dziabągi (wł. Katarzyna Skarbek)
SAMCE MŁODE (JUNIOR MALES):
  • I miejsce - Manfred od Dziabągi (wł.Małgorzata Kowalewska)
  • II miejsce - Atamanek (MALI PSOTNI RYCERZE, wł. Milanna Cichoń)
  • III miejsce - Vip od Diamond Ferrets (Beata Pauly-Uwijała)
SAMCE DOROSŁE (ADULT MALES):
  • I miejsce - Baryś od Dziabągi (DZIABĄGI, wł. Katarzyna Puszczewicz)
  • II miejsce - Hapu (ASTARTE, wł. Urszula Kunz)
  • III miejsce - Nostrofuretti Silver Merlin (NOSTROFURETTI, wł. Zsolt Gyorke)
SAMCE KASTROWANE:
  • I miejsce - Wiercik (wł. Agnieszka Brachman)
  • II miejsce - Felek (wł. Ewelina Ciupek)
  • III miejsce - Lupin od Astra (wł. Aleksandra Dudka)

Kategoria: JASNE (LIGHT)

SAMICE MŁODE (JUNIOR FEMALES)
  • I miejsce - Cerera od Astarte (wł. Magdalena Wojnowska)
  • II miejsce - Hope (JULA, wł. Julita Garus)
  • III miejsce - Canela (wł. Natalia Stankiewicz)
SAMICE DOROSŁE (ADULT FEMALES):
  • I miejsce - Obsesja od Muszu (DZIAGĄGI, wł. Katarzyna Puszczewicz)
  • II miejsce - Bajnok Valetina Moreno (MALI PSOTNI RYCERZE, wł. Milanna Cichoń)
  • III miejsce - Deedee (wł. Magdalena Sadłos)
SAMCE  ( MALES):
  • I miejsce - Staś (wł. Marek Żyśko)
  • II miejsce - Steward Malutki (FRECIA PRZYSTAŃ, wł. Ewa Szczepańska)
  • III miejsce - Dr.NF.Achim (wł. Ibolya Kover)
SAMCE KASTROWANE:
  • I miejsce - The Bill (ASTARTE, wł. Urszula Kunz)
  • II miejsce -
  • III miejsce -

 


Kategoria: BIAŁE (WHITE)

SAMICE  ( FEMALES)
  • I miejsce - Silver Zoey Prada (NOSTROFURETTI, wł. Zsolt Gyorke)
  • II miejsce - Oksana od Bungo (DIAMOND FERRETS, wł. Magdalena Wroniszewska)
  • III miejsce -
SAMICE KASTROWANE
  • I miejsce - Mafia od Bungo (JULA, wł. Julita Garus)
  • II miejsce -
  • III miejsce -
SAMCE MŁODE (JUNIOR MALES):
  • I miejsce - Chaos od Astarte (wł. Michał Snakowski)
  • II miejsce -
  • III miejsce -
SAMCE DOROSŁE (ADULT MALES):
  • I miejsce -
  • II miejsce - Wasyl  (DIAMOND FERRETS, wł. Magdalena Wroniszewska)
  • III miejsce -
SAMCE KASTROWANE
  • I miejsce - Alwin od Jula (wł. Aleksandra Durda)
  • II miejsce -
  • III miejsce -

Kategoria: JEDNOBARWNE, JEDNORODNE CIEMNE (SOLD, SELF DARK)

SAMICE  ( FEMALES)
  • I miejsce - Miranda Mali Psotni Rycerze (BUNGO, wł. Krystyna Winkiewicz)
  • II miejsce -
  • III miejsce -
SAMCE  ( MALES):
  • I miejsce -
  • II miejsce -
  • III miejsce -

Kategoria: ANGORA

SAMICE MŁODE (JUNIOR FEMALES)
  • I miejsce - Apalla Frecia Przystań (FRECIA PRZYSTAŃ, wł. Ewa Szczepańska)
  • II miejsce - Szedervolgyi Borzas Givenchy (wł. Marianna Prepuk)
  • III miejsce - Padma Yasmin's Ferrets (BUNGO, wł. Krystyna Winkiewicz)
SAMICE DOROSŁE (ADULT FEMALES):
  • I miejsce -
  • II miejsce -
  • III miejsce -  Bajnok Kashmir Hierro (MALI POTNI RYCERZE, wł. Milana Cichoń)
SAMCE MŁODE (JUNIOR MALES):
  • I miejsce - Dracon di Castello de la Mondragon (BUNGO, wł. Krystyna Winkiewicz)
  • II miejsce - Bajnok Nauru Senjuste (wł. Szymon Piwowar)
  • III miejsce -
SAMCE DOROSŁE (ADULT MALES):
  • I miejsce -
  • II miejsce -
  • III miejsce -


Kategoria: SENIORZY
  • I miejsce - Maja
  • II miejsce - Dixa (ASTARTE, wł. Urszula Kunz)
  • III miejsce -

Kategoria: HANDICAP
  • I miejsce -  Kasia
  • II miejsce - Fiesta od Bungo (BUNGO, wł. Krystyna Winkiewicz)
  • III miejsce - Filip od Bungo (BUNGO, wł. Krystyna Winkiewicz)


Opieka weterynaryjna:

Lek. wet. Przemysław Baran - Klinika Weterynaryjna Arka


Główny sponsor wystawy:

Totally Ferret linia profesjonalnychkarm dla fretek firmy BOSCH


Fundatorzy nagród:

Totally Ferret - BOSCH linia profesjonalnychkarm dla fretek.

FERPLAST - producent klatek, transporterów i akcesoriów do klatek.

Camon - producent akcesoriów dla zwierząt, w tym linii produktów dla fretek.

Rolmet - artykuły przemysłowe, Nowy Targ

www.fretki.petworld.pl - forum dyskusyjne.

FRETKI.COM - sklep internetowy dla fretek oraz domowa hodowla fretek BUNGO


Patronat medialny:

Telewizja Polska