VI Krajowa Wystawa Fretek - ZOO-BOTANICA 2014


Miejsce: Hala Ludowa we Wrocławiu
Data: 5 październik 2014
Sędziowie: Urszula Franczak / Julita Garus



Sponsorzy nagród:



NAGRODZONE FRETKI:
  • FRETKA WYSTAWY (THE BEST IN SHOW): Griffin Telihold Ferret (wł. hodowla JULA)

  • SAMICA MŁODA: Ginger od Jula (wł. hodowla JULA)
  • SAMICA DOROSŁA: Melanie Frecia Przystań (wł. hodowla MUSZU)
  • SAMICA KASTROWANA: Margaret (wł. Anna Kornaś )
  • SAMIEC MŁODY: Griffin Telihold Ferret (wł. hodowla JULA )
  • SAMIEC KASTROWANY: Aki od Jula (wł. Danuta Kamecka)


Kategoria: FRETKA CIEMNA

  • I miejsce - Ginger od Jula (wł. hodowla JULA)
  • II miejsce - Aki od Jula (wł. Danuta Kamecka)
  • III miejsce - Andrtto od Muszu (wł. Kalina Kamińska)


Kategoria: FRETKA JASNA

  • I miejsce - Melanie Frecia Przystań (wł. hodowla MUSZU)
  • II miejsce - Ginger od Jula (wł. hodowla JULA)
  • III miejsce - Frida od Jula (wł. hodowla JULA)


Kategoria: FRETKA ŁACIATA

  • I miejsce - Sweet Empire od Muszu (wł. hodowla MUSZU)
  • II miejsce - Margaret (wł. Anna Kornaś)
  • III miejsce - Banshee (wł. Ocelot)


Kategoria: SAMICE SENIOR

  • I miejsce - Pepe (wł. Katarzyna Mędoń)
  • II miejsce - Lola (wł. Janina Wąs)


Kategoria: SAMICE KASTROWANE

  • I miejsce - Margaret (wł. Anna Kornaś
  • II miejsce - Banshee (wł. Katarzyna Mędoń)
  • III miejsce - Disaster (wł. Katarzyna Mędoń)


Kategoria: SAMICE DOROŁE

  • I miejsce - Melanie Frecia Przystań (wł. hodowla MUSZU )
  • II miejsce - Sweet Empire od Muszu (wł. hodowla MUSZU )
  • III miejsce - Tola od Jula (wł. hodowla JULA )


Kategoria: SAMICE MŁODE

  • I miejsce - Ginger od Jula (wł. hodowla JULA)
  • II miejsce - Frida od Jula (wł. hodowla JULA)
  • III miejsce - Ficco (wł. Paulina Pacukow)


Kategoria: SAMCE KASTROWANE

  • I miejsce - Aki od Jula (wł. Danuta Kamecka)
  • II miejsce - Stfforek (wł. Danuta Kamecka)
  • III miejsce - Fuzinek (wł. Janina Wąs)


Kategoria: SAMCE MŁODE

  • I miejsce - Griffin Telihold Ferret (wł. hodowla JULA)
  • II miejsce - Hakan od Jula (wł. Aneta Mastela)
  • III miejsce - Andrutto od Muszu (wł. Kalina Kamińska)


Kategoria: HANDICAP

  • I miejsce - Iwiśko od Muszu (wł. hodowla MUSZU)
  • II miejsce - Havana od Jula (wł. Aneta Mastela)


Kategoria: NAGRODY SPECJALNE

  • Fretka Publiczności - Sweet Empire od Muszu (wł. hodowla MUSZU)