VII Międzynarodowa Wystawa Fretek - Kraków 2012

Miejsce: Klub Studencki ARKA w Krakowie
Al. 29 Listopada 50
Data: 25 listopad 2012 (niedziela)
Sędziowie:

  • prof Olga Szeleszczuk
  • Jitka Puzmanova
  • Petr Hanzlik


  • Sponsorzy nagród :



    • sklep internetowy zoo-product.pl
    • Ośrodek Terapii “Wsparcie”
    • DHF Jula
    • DHF Muszu
    • DHF Astarte
    • DHF Diamond Ferrets
    • DHF Nostrofuretti
    • Berteam Hungaria Small Animal Webshop


    NAGRODZONE FRETKI:
    • FRETKA WYSTAWY (THE BEST IN SHOW): Kika Frecia Przystań
    • FRETKA WYSTAWY PŁCI PRZECIWNEJ (BEST OPPOSITE SEX): Parsival od Bungo
    • SAMICA DOROSŁA (ADULT FEMALE): Obsesja od Muszu
    • SAMIEC DOROSŁY (ADULT MALE): Parsival od Bungo
    • SAMICA MŁODA (YOUNG FEMALE): Kika Frecia Przystań
    • SAMIEC MŁODY (YOUNG MALE): Nostrofuretti Sion
    • SAMICA KASTROWANA: Chloris od Astarte
    • SAMIEC KASTROWANY: Toudy
    • TCHÓRZ CIEMNY SAMICA: Nostrofuretti Shiba
    • TCHÓRZ CIEMNY SAMIEC: Nostrofuretti Sion
    • TCHÓRZ JASNY SAMICA: Kika Frecia Przystań
    • TCHÓRZ JASNY SAMIEC: Melman od Jula
    • ŁACIATA SAMICA: Pipi Malinka od Dziabągi
    • ŁACIATY SAMIEC: Parsival od Bungo
    • BIAŁA: Gin Tonic
    • JEDENORODNA: Czaki od Bungo
    • ANGORA: Calisi od Jula
    • FRETKA SĘDZIEGO- prof Olgi Szeleszczuk: Kennedy od Muszu
    • FRETKA SĘDZIEGO- Jidki Puznamowej: ...
    • FRETKA SĘDZIEGO- Petra Henzlika: Tasmania od Dziabągi
    • FRETKA PUBLICZNOŚCI: Lola
    • NAJŁADNIEJSZA KLATKA: Paulina Bryniak



    Kategoria: CIEMNE (DARK)


    SAMICE MŁODE (JUNIOR MALES):
    • I miejsce - Czuki od Bungo (Diamond Ferrets wł.Magda Wroniszewska)
    • II miejsce - Upsss Ebola Frecia Przystań (Muszu wł.Urszula Franczak)
    • III miejsce - Mithra od Diamond Ferrets (wł.Magda Bogdańska)
    • IV miejsce - Nostrofuretti Danuta (Nostrofuretti wł.Livia Szabo)

    SAMICE DOROSŁE (ADULT MALES):
    • I miejsce - Nostrofuretti Shiba (Nostrofuretti, wł. Livia Szabo)
    • II miejsce -Avena od Jula (wł. Aneta Mastela)
    • III miejsce - Nostrofuretti Stella (Nostrofuretti, wł. Livia Szabo)
    • IV miejsce - Kola od Muszu (wł. Justyna Chylińska)

    SAMCE MŁODE (JUNIOR FEMALES):
    • I miejsce - Nostrofuretti Sion (Nostrofuretti wł.Livia Szabo)
    • II miejsce - Uffi Frecia Przystań (Astarte wł.Urszula Friede)
    • III miejsce - Balu (wł. Verinika Fcolkowa)

    SAMCE DOROSŁE (ADULT FEMALES):
    • I miejsce - Aki od Jula (wł.Danuta Kamecka)
    • II miejsce -Kennedy od Muszu (wł.Marcin Hejmanowski )
    • III miejsce - Lokesh Mennydorgo Kennel (Muszu wł.Urszula Franczak)



    Kategoria: JASNE (LIGHT)



    SAMICE MŁODE (JUNIOR MALES):
    • I miejsce - Kika Frecia Przystań (Astarte wł.Urszula Friede)
    • II miejsce -Bajnok Bator Kirimati (wł.Reka Sarkozi)
    • III miejsce - Coca od Jula (wł.Marcin Chyliński)

    SAMICE DOROSŁE (ADULT MALES):
    • I miejsce - Obsesja od Muszu (Dziabągi wł.Katarzyna Puszczewicz)
    • II miejsce -Czamunda od Astarte (Astarte wł.Urszula Friede)
    • III miejsce - Psyche (wł.Magdalena Jabłońska)

    SAMCE MŁODE (JUNIOR FEMALES):
    • I miejsce - Melman od Jula (Astarte wł.Urszula Friede)
    • II miejsce - Calvin od Jula (wł.Dariusz Olczyk)
    • III miejsce - Moris od Jula (wł.Kinga Strzebiecka)

    SAMCE DOROSŁE (ADULT FEMALES):
    • I miejsce - Staś (wł.Barbara Grabowska)
    • II miejsce -Veltis (Daisy wł.Joanna Surma)



    Kategoria: ŁACIATE (SPOTTED)



    SAMICE MŁODE (JUNIOR MALES):
    • I miejsce - Pipi Malinka od Dziabągi (Dziabągi wł.Katarzyna Puszczewicz)
    • II miejsce -Nostrofuretti Pearl (Astarte wł.Urszula Friede)
    • III miejsce - Skalina von den la ferrets (wł.Jana Zakova)

    SAMICE DOROSŁE (ADULT MALES):
    • I miejsce - Cherry od Diamond Ferrets (Diamond Ferrets wł.Magda Wroniszewska)
    • II miejsce -Lady Hope od Muszu (Muszu wł.Urszula Franczak)
    • III miejsce - Nostrofuretti Milena (Nostrofuretti wł.Livia Szabo)

    SAMCE MŁODE (JUNIOR FEMALES):
    • I miejsce - Nostrofuretti Silver Argo (Nostrofuretti wł.Livia Szabo)
    • II miejsce - Nostrofuretti Payton (Nostrofuretti wł.Livia Szabo)
    • III miejsce - Boon Andris Ferrets (wł.Szymon Piwowar)
    • IV miejsce - Sonet od Diamond Ferrets (wł.Agnieszka Drzazga)

    SAMCE DOROSŁE (ADULT FEMALES):
    • I miejsce - Parsival od Bungo (Nostrofuretti wł.Livia Szabo)
    • II miejsce -Nostrofuretti Silver Motaro (Nostrofuretti wł.Livia Szabo)
    • III miejsce - Dorian (Daisy wł.Joanna Surma)



    Kategoria: JEDNORODNE (SELF)



    • I miejsce - Czaki od Bungo (Hexferrets wł.Paula Ramecka)
    • II miejsce -Sydney od Diamond Ferrets (wł.Aleksandra Marbach)
    • III miejsce - Olivier Legacy of Ferrets (wł.Jana Zakova)



    Kategoria: BIAŁE (WHITE)



    SAMICE (MALES):
    • I miejsce - Lili Liliputka od Dziabągi (Dziabągi wł.Katarzyna Puszczewicz)
    • II miejsce -Inka from the White Angel (wł.Veronika Vculkova)
    • III miejsce - Oksana od Bungo (Diamond Ferrets wł.Magda Wroniszewska)

    SAMCE (FEMALES):
    • I miejsce - Gin Tonic (wł.Pavlina Mozgova)
    • II miejsce - Mysterious Angel (wł.Magdalena Jabłońska)
    • III miejsce - Caesarius (wł.Pavlina Mozgova)



    Kategoria: ANGORA (ANGORA)



    SAMICE (MALES):
    • I miejsce - Calisi od Jula (wł.Anna Walkowiak)
    • II miejsce -Bajnok Amoroni Hierro (wł.Monika Balla)
    • III miejsce - Kisalagi Tolvaj Mandula (wł.Iren Gyenes)
    • IV miejsce - Mamba Angoraferretry (wł.Jana Zakova)

    SAMCE (FEMALES):
    • I miejsce - Woodoo Ferret Majestik (wł.Jana Zakova)
    • II miejsce - Saladyn (wł.Szymon Piwowar)
    • III miejsce - Kisalagi Tolvaj Arnyek (wł.Iren Gyenes)
    • IV miejsce - Swifer von Herzogshof (wł.Uve Lehmann)



    Kategoria: KASTROWANE)



    SAMICE TCHÓRZOWATE:
    • I miejsce - Chloris od Astarte (wł.Patrycja Jujeczka)
    • II miejsce -Lola (wł.Janina Wąs)
    • III miejsce - Fluffy Wafer (wł.Anna Kunz-Nawa)
    • IV miejsce - Lola (wł.Kinga Strzebiecka)

    SAMICE ŁACIATE i INNE:
    • I miejsce - Sonia (Diamond Ferrest wł.Magda Wroniszewska)
    • II miejsce -Stella Coleli (wł.Anna Kunz-Nawa)
    • III miejsce - Abigail-Bigi (wł.Pavlina Mozgova)
    • IV miejsce - Natasza (wł.Barbara Grabowska)

    SAMCE TCHÓRZOWATE:
    • I miejsce - Toudy (wł.Patrycja Jujeczka)
    • II miejsce -Kodi (wł.Magdalena Sadłos)
    • III miejsce - Władek (wł.Anna Bielicz)
    • IV miejsce - Cayen (wł.Aneta Mastela)

    SAMCE ŁACIATE i INNE:
    • I miejsce - Uli od Bungo (Diamond Ferrest wł.Magda Wroniszewska)
    • II miejsce -Norman od Bungo (wł.Anna Kunz-Nawa)
    • III miejsce - Kody od Jula (wł.Dariusz Olczyk)



    Kategoria: SENIOR



    SAMICE (MALES):
    • I miejsce - Ali od Jula (Jula, wł.Julita Garus)
    • II miejsce -Tasmania od Dziabągi (wł.Anna Banasiak)
    • III miejsce - Pucela (Diamond Ferrets wł.Magda Wroniszewska)
    • IV miejsce - Shanty Wild Angels (Muszu wł.Urszula Franczak)

    SAMCE (FEMALES):
    • I miejsce - Baryś od Dziabągi (Dziabągi wł.Katarzyna Puszczewicz)
    • II miejsce - Franek (wł.Magdalena Janusz)
    • III miejsce - Frytek (wł.Paulina Bryniak)



    Kategoria: HANDICAP



    SAMICE (MALES):
    • I miejsce - Mishka (wł.Paulina Bryniak)
    • II miejsce -Guzia (wł.Agnieszka Sobczak)

    SAMCE (FEMALES):
    • I miejsce - Iwiśko od Muszu (Muszu wł.Urszula Franczak)
    • II miejsce - Ropuch (Astarte wł.Urszula Friede)
    • III miejsce - Michaś (wł.Renata Garleja)



    Kategoria: PARA HODOWLANA



    • I miejsce - Nostrofuretti Danuta i Nostrofuretti Sion (Nostrofuretti wł.Livia Szabo)
    • II miejsce -Czamunda od Astarte i Melman od Jula (Astarte wł.Urszula Friede)
    • III miejsce - Nadia od Jula i Lokesh Mennydorgo kennel (Muszu wł.Urszula Franczak)