VIII Międzynarodowa Wystawa Fretek - Kraków 2013
Miejsce: Klub Studencki ARKA w Krakowie
Al. 29 Listopada 50
Data: 7 grudnia 2013 (sobota)
Sędziowie:
  • Krisztina Ferenc - Węgry
  • Una Reinsone - Łotwa
  • prof Olga Szeleszc - Polska


  • Sponsorzy nagród :



    NAGRODZONE FRETKI:
    • FRETKA WYSTAWY (THE BEST IN SHOW): Timor od Jula
    • FRETKA WYSTAWY PŁCI PRZECIWNEJ (BEST OPPOSITE SEX): Secret Rose of the Dark Moon
    • SAMICA DOROSŁA (ADULT FEMALE): Cyntra Zofi Ferrets
    • SAMIEC DOROSŁY (ADULT MALE): Timor od Jula
    • SAMICA MŁODA (YOUNG FEMALE): Milkyway Sparkling Primrose
    • SAMIEC MŁODY (YOUNG MALE): Bob Marley Telihold Ferret
    • FRETKA KASTROWANA: Stfforek
    • FRETKA IMPLANTOWANA: Akki od Jula
    • TCHÓRZ CIEMNY SAMICA: Secret Rose of the Dark Moon
    • TCHÓRZ CIEMNY SAMIEC:Timor od Jula
    • TCHÓRZ JASNY SAMICA: Khaleesi Nashira Arya of Milkyway
    • TCHÓRZ JASNY SAMIEC: Nikodemos Rasputinfrom Ferret City
    • ŁACIATA SAMICA: Yasmina
    • ŁACIATY SAMIEC: Flipper Diamond Ferrets
    • BIAŁA SAMICA: Cyntra Zofi Ferrets
    • BIAŁY SAMIEC: Ceasarius
    • JEDENORODNA: Bella Satya Telihold Ferrets
    • ANGORA SAMICA: Bajnok Marrakesh Night
    • ANGORA SAMIEC: Bob Marley Telihold Ferrets
    • SENIOR: Lola
    • HANDICAP: Iwiśko od Muszu
    • FRETKA SĘDZIEGO- prof Olga Szeleszczuk: Antoś
    • FRETKA SĘDZIEGO- Krisztina Ferenc: Baryś od Dziabągi
    • FRETKA SĘDZIEGO- Una Reinsone: Daksha Zofi Ferrets
    • FRETKA PUBLICZNOŚCI: Snoopy Diamond Ferrets
    • NAJŁADNIEJSZA KLATKA: Renata Gareja



    Kategoria: CIEMNE (DARK)


    SAMICE MŁODE (JUNIOR MALES):
    • I miejsce - Secret Rose of the Dark Moon ( wł.Denisa Kempova)
    • II miejsce - If's Carolina Cayenne ( Milkyways wł.Marianne Eriksen)
    • III miejsce - If's Red Savina Habanero ( Milkyways wł.Marianne Eriksen)

    SAMICE DOROSŁE (ADULT MALES):
    • I miejsce - Tola od Jula ( Jula, wł. Julita Garus)
    • II miejsce -Tia od Jula ( wł. Anna Walkowiak)
    • III miejsce - Asza od Astarte ( Astarte, wł. Urszula Friede)

    SAMCE MŁODE (JUNIOR FEMALES):
    • I miejsce - Milkyway Trancendental DNA ( Milkyways, wł.Marianne Eriksen)
    • II miejsce - Diamonds King of the Dark Moon ( Orthos, wł.Szymon Piwowar)
    • III miejsce - Radiance Syberian Monster ( Astarte, wł.Urszula Freide)

    SAMCE DOROSŁE (ADULT FEMALES):
    • I miejsce - Timor od Jula ( wł.Aneta Glińska)
    • II miejsce -Uffi Frecia Przystań ( Astarte, wł.Urszula Freide)
    • III miejsce - Domino Moon Ferretrys Sterling ( Milkyways, wł.Marianne Eriksen)



    Kategoria: JASNE (LIGHT)



    SAMICE MŁODE (JUNIOR MALES):
    • I miejsce - Milkyways Sparkling Primrose ( Milkyways, wł.Marianne Eriksen)
    • II miejsce -Bee Telihold Ferrets ( Astarte, wł.Urszula Friede)
    • III miejsce - Melanie Frecia Przystań ( Muszu, wł.Urszula Franczak)

    SAMICE DOROSŁE (ADULT MALES):
    • I miejsce - Khaleesi Nashira Arya of Milkyway ( Milkyways, wł.Marianne Eriksen)
    • II miejsce -Valgetuhkurs Euphoria Summerbird ( Milkyways, wł.Marianne Eriksen)
    • III miejsce - Flora From Ferret City ( Milkyways, wł.Marianne Eriksen)

    SAMCE (FEMALES):
    • I miejsce - Nikodemos Rasputin from Ferret City ( Milkyways, wł.Marianne Eriksen)
    • II miejsce - Heh od Astarte ( Fledermouse Ferret, wł.Anna Kunz-Nawa)
    • III miejsce - Melman od Jula ( Astarte, wł.Urszula Friede)



    Kategoria: ŁACIATE (SPOTTED)



    SAMICE MŁODE (JUNIOR MALES):
    • I miejsce - Yasmina ( wł.Tomas Valachovic)
    • II miejsce -Sweet Empire od Muszu ( Muszu, wł.Urszula Franczak)

    SAMICE DOROSŁE (ADULT MALES):
    • I miejsce - Nostrofuretti Pearl ( Astarte, wł.Urszula Friede)
    • II miejsce -Sasha Diamond Ferrets (Diamond Ferrets, wł.Magdana Wroniszewska)
    • III miejsce - Laila od Jula ( Jula, wł.Julita Garus)

    SAMCE (FEMALES):
    • I miejsce - Flipper od Diamond Ferrets ( wł.Kinga Noras)
    • II miejsce - Samuel ( wł.Karolina Vrskova)
    • III miejsce - Ariel Bitri Ferret Majestik ( wł.Denisa Kempova)



    Kategoria: JEDNORODNE (SELF)



    • I miejsce - Bella Satya Telihold Ferrets ( Telihold Ferret, wł.Helena Szocsova)
    • II miejsce -Fiesta Diamond Ferrets ( Diamond Ferrets, wł.Magdalena Wroniszewska)
    • III miejsce - Rubynt ( wł.Viktoria Vizi)



    Kategoria: BIAŁE (WHITE)



    SAMICE (MALES):
    • I miejsce - Cyntia Zofi Ferrets ( wł.Karolina Vrskova )
    • II miejsce -Zuzia ( Jula, wł.Julita Garus)
    • III miejsce - Manta od Dziabągi ( Diamond Ferrets, wł.Magda Wroniszewska)

    SAMCE (FEMALES):
    • I miejsce - Caesarius ( wł.Pavlina Mozgova)
    • II miejsce -Twister Diamnod Ferrets ( Diamond Ferrets, wł.Magda Wroniszewska )
    • III miejsce - Tytus Diamond Ferrets ( wł.Katarzyna Urban)



    Kategoria: ANGORA (ANGORA)



    SAMICE (MALES):
    • I miejsce - Bajnok Marrakesh Night (wł. )
    • II miejsce -De La Rosa od Jula ( wł.Anna Walkowiak)
    • III miejsce - Suzi Maeko Ferret Majestik (wł. )

    SAMCE (FEMALES):
    • I miejsce - Bob Marley Telihold Ferret (wł.)
    • II miejsce - Bomeo Roocknrool Ferret (wł.)
    • III miejsce - Magnus Bane Della Rosa d'Inverno (wł.)
    • <



    Kategoria: KASTROWANE/IMPLANTOWANE



    SAMICE KASTROWANE:
    • I miejsce - Avena od Jula ( wł.Aneta Mastela)
    • II miejsce -Julca ( wł.Tomas Valachovic)
    • III miejsce - Kirjava-Kira ( wł.Tomas Valachovic)

    SAMCE KASTROWANE:
    • I miejsce - Stfforek ( wł.Danuta Kamecka)
    • II miejsce -Chaos od Astarte ( wł.Michał Snakowki)
    • III miejsce - Łapserdak od Dziabągi ( wł.Anna Banasiak)

    SAMICE IMPLANTOWANE:
    • I miejsce - Fluffy Wafer ( Fledermouse, wł.Anna Kunz-Nawa)
    • II miejsce -Mithra Diamond Ferrets ( wł. Magda Bogdańska)
    • III miejsce - Stella Coeli ( Fledermouse, wł.Anna Kunz-Nawa)

    SAMCE IMPLANTOWANE:
    • I miejsce - Aki od Jula ( wł.Danuta Kamecka)
    • II miejsce -Snoopy od Diamond Ferrets ( wł.Kinga Noras )
    • III miejsce - Kisalagai Tolvy Dante ( wł.Peter Foldesi)



    Kategoria: SENIOR



    SAMICE (MALES):
    • I miejsce - Lola ( wł.Janina Wąs)
    • II miejsce -Sonia ( Astarte, wł.Urszula Friede)
    • III miejsce - Mysza ( Astarte, wł.Urszula Friede)

    SAMCE (FEMALES):
    • I miejsce - Tasman Syberian Monster ( Orthos, wł.Szymon Piwowar)
    • II miejsce - Baryś od Dziabągi ( Dziabągi, wł.Katarzyna Puszczewicz)



    Kategoria: HANDICAP



    SAMCE (FEMALES):
    • I miejsce - Iwiśko od Muszu (Muszu wł.Urszula Franczak)
    • II miejsce - Ropuch (Astarte wł.Urszula Friede)
    • III miejsce - Alfafami-Finci Stella Miranda ( wł.Renata Borbely)



    Kategoria: PARA HODOWLANA



    • I miejsce - Nikodemos Rasputin From Ferret City + Valgetuhkurs Euphoria Summerbrid ( Milkyway, wł.Marianne Eriksen)
    • II miejsce -Radiance Syberian Monster + Holohonka od Astarte ( Astarte, wł.Urszula Friede)
    • III miejsce - Domino Moon Ferretrys Sterling + If's Red Savina Habanero ( Milkyway, wł.Marianne Eriksen)